Czysty dźwięk wypływa z głośników Manron. Nic więcej. Czysty dźwięk. Daj się ponieść. Poczuj muzykę, taką, jaka jest. Poczuj pasję i profesjonalizm. W tych dwóch słowach zawiera się cała filozofia Manron.

Wspólna pasja idąca w parze z doświadczeniem każdego z nas pozwoliła nam stworzyć sprzęt Manron o doskonałym brzmieniu i unikalnej estetyce.

Przez ponad 40 lat zbieraliśmy doświadczenia ze świata wysokiej jakości dźwięku. Nadszedł ten ekscytujący moment by podzielić się nimi z Tobą. Bogata oferta dobrego sprzętu audio, kazała nam iść o krok dalej. Zaprojektowaliśmy zupełnie wyjątkowe zestawy głośnikowe, których bryła jest „rzeźbą”, a brzmienie ciepłe i szczegółowe. Z głośników Manron wypływa tylko czysty dźwięk. Nic więcej.

Wciąż jednak czuliśmy niedosyt. Odkryliśmy, że brakuje jakości, która oddaje Twoje upodobania muzyczne i estetyczne. To zainspirowało nas do stworzenia audio-estetyki projektowanej wyłącznie na zamówienie, konfigurowanej zgodnie z Twoim życzeniem. Dzięki temu podejściu dzielimy się swoją pracą i pasją ze wszystkimi, ale z każdym osobno.

Emocje. Bez nich nie ma dźwięku i pasji, bez nich nie ma profesjonalizmu. Nasze głośniki i wzmacniacze są po to, by je w Tobie rozbudzić. Manron wprowadzi Cię w świat dostępny nielicznym.

Już dziś zapraszamy Cię do świata unikalnej estetyki dźwięku. Poczuj jak brzmi Manron.

Krzysztof Szmit, twórca marki Manron.